27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ja si të shkarkoni fotot nga Instagrami

spot_img

Nëse keni ndërmend të mbyllini aplikacionin ‘Instagram’ dhe ta fshini atë, por doni të ruani fotot në celular, atëherë mos u shqetësoni sepse ka një mënyrë. Siç e dimë, nëse vendosni të mbyllni faqen tuaj në Instagram, atëherë edhe fotot do zhduken.

Por ja mënyra se si të ruani fotot në celularin tuaj.

Së pari, klikoni ‘Settings’. Në faqen që do ju hapet, duhet të klikoni opsionin ‘Data Download’. Klikoni në të dhe më pas do klikoni edhe mbi ‘Request Download’. Menjëherë do ju shkarkohen fotot.

Gjithashtu do prisni edhe një email nga ‘Instagram’, ku do t`ju dërgojë një link për shkarkimin e fotove. Së pari, duhet të konfirmoni linkun./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat