fbpx

Ja si u maskuan Vip-at për Halloween

Screenshot_11-1.jpg

Mbrëmja e djeshme ka qenë e veshur me maska për shkak të festet së Halloweenit.

Në të gjithë boten vipat janë veshur me kostume të frikshme por jo vetëm për te përmbushur ritet e kësaj feste. Vitet e fundit kjo feste ka ardhur dhe në Shqipëri ku vipat tanë janë veshur me maska shumë origjinale përmendim ktu Lori Hoxhën, Tunen, Genta Ismajlin, Era Rusi,Emina Cunmulaj ku në fotot e postuar në Instagram duken komplet ndryshe të shndërruara me maska.

Duke bërë një krahasim me vipat e huaj duket se kemi marrë shumë nga ritualet e kësaj feste

Shfletoni galerinë poshtë për të pare si janë veshur të famshmit në të gjithë boten dhe vendosni vet se kush ka veshur  kostumin më të frikshëm.

Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_6 Screenshot_7 Screenshot_8 Screenshot_9 Screenshot_10 Screenshot_11 Screenshot_12 Screenshot_13 Screenshot_14 Screenshot_15 Screenshot_21 Screenshot_22 Screenshot_23 Screenshot_24 Screenshot_25 Screenshot_26 Screenshot_27 Screenshot_28 Screenshot_29 Screenshot_30 Screenshot_31 Screenshot_32
<
>

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *