Ja si u veshën të famshmit në AMA 2018

Disa nga emrat më të njohur të muzikës se huaj kanë kaluar në tapetin e kuq  të “Microsoft Theater in Los Angeles” mbrëmjen e së martës

American Music Awards 2018 nisën në mënyrë spektakolare më të famshmit nga muzika, televizioni dhe kinematografia duke treguar veshjet me markat më të mira për tu përfaqësuar në spektakël.

Ajo e cila tërhoqi vëmendjen ishte Jennifer Lopez, e cila  habiti publikun me një fustan ngjyre pink me një te çare deri ne skaje te këmbës.

Përveç J-Lo nuk ngelet pa permendur edhe Taylor Swift e cila ishte veshur me një fustan te shkurtër e gjitha e metalizuar dhe me çizme te gjata mbi gju,

Amber Heard e cila dukej  e mrekullueshme me një fustan tip strapless,gjithashtu Dua Lipa e cila ishte veshur  me një fustan të gjate, te bardhe e dizenjuar nga Giambattista Valli

Silver siren: Jennifer Lopez joined Taylor Swift, Carrie Underwood and Amber Heard at the American Music Awards in Los Angeles on TuesdaySilver siren: Jennifer Lopez joined Taylor Swift, Carrie Underwood and Amber Heard at the American Music Awards in Los Angeles on TuesdaySilver siren: Jennifer Lopez joined Taylor Swift, Carrie Underwood and Amber Heard at the American Music Awards in Los Angeles on Tuesday

 

 

Lër një koment