fbpx

“Jam live. Ooo jam gazetar”. Po filmonte, si iu afruan efektivën dhe e morën me forcë Xhoi Malësinë

Screenshot_20-8.png

Gazetari Xhoi Malësia u shoqërua mbrëmjen e djeshme nga efektivët e policës teksa po raportonte live në zonën e “21 Dhjetorit”.

“Jam gazetar ore, jam live. Ooo jam gazetar”, dëgjohet të ketë thënë Xhoi Malësia,

Për më shumë se dy orë ai u mbajt në Komisariatin nr.2 në Tiranë, ndërsa pas daljes ka kërkuar që të hapen kamerat e ambienteve të brendshme të Komisariatit pasi një efektiv e ka ofenduar dhe e ka qëlluar.

Ai është prezantuar disa herë si gazetar, edhe kur është ndaluar në rrugë edhe në Komisariat, nuk ka reshtur së pohuari se ishte gazetar dhe ishte në transmetim të drejtpërdrejtë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303