fbpx

“Jam një ku*vë e keqe”. Këngëtarja shqiptare provokon keq ndjekësit, publikon videon ‘e nxehtë’

bebe.png

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku shfaqet me bikini dhe iu drejton ndjekësve një pyetje ngacmuese: “Sa mendoni se peshoj?”.

Më pas ka vijuar duke shkruar: “Nuk është punë e juaja. Se unë jam një ‘kurvë e keqe’ pa marrë parasysh peshën time”, vazhdon këngëtarja, e cila thotë se peshon 74.8 kg.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303