fbpx

“Jam penduar për dhunën, përdhunimi është sajesë”. Merret vendimi për ‘nipin’ që përdhunoi gjyshen

flet.png

Një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik disa ditë më parë ku ‘nipi’ dhunoi dhe përdhunoi gjyshen e tij. Pas këtij skandali, babai i tij, nxorri në pah në emisionin “Shqipëria Live’ se djali kishte përdhunuar gjithashtu dhe mbesën, vajzën e xhaxhait vite më parë në Greqi. Sot Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Saimir Meçanin.

Sipas informacioneve për mediat, Meçani është shfaqur i penduar në gjyq për dhunën, ndërsa përdhunimi sipas tij është sajesë.

Vijon…

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303