fbpx

“Jam shumë e lodhur”. Marina nxjerr fotot, flet për mëmësinë

rin.png

Marina dhe Getoari janë prindër të një vjze të quajtur Marget. Çifti ka zgjedhur që të mos publikojnë foto të vajzës së tyre. Por herë pas here ndajnë ndonjë moment nga jeta e tyre si prindër.

Së fundmi Marina ka publikuar një video ku shfaqet me Getin në makinë dhe tregon se është shumë e lodhur.

“Shihni si është mama e shkretë sa e lodhur dhe shihni si është baba, për qejf të qejfit”, shprehet moderatorja.

mar mar1 mar2
<
>

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303