fbpx

Janari, muaji i femrave leshatore (Foto)

femra1-1.jpg

Një fushatë e fuqishme që inkurajon femrat që të mos depilohen ka nisur, me vajza dhe gra në të gjithë botën që po postojnë në rrjetet sociale foto të trupit të tyre me qime.

Kjo fushatë nisi nga 21-vjeçarja angleze Laura Jackson, e cila kërkon që femrat të duan dhe të pranojnë qimet e tyre.

“Hashtag”-u Januhairy ka rreth 2500 postime tashmë në Instagram ku mund të shihen sqetulla të papastruara dhe këmbë të parruara. (real-news.tv)

femra1 femra2 femra3 femra4 femra5 femra6 femra7 femra8 femra9 femra10 femra11 femra12 femra13
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303