fbpx

Janë bërë shoqe / Partneria e Ronaldos komenton tek fotoja e Alketa Vejsiut

640-0-5e3de6419a094.jpg

Alketa Vejsiu dhe Georgina prezantuan në natën e tretë të festivalit të Sanremos, ku tërhoqën vëmendjen e të gjithëve.

Mesa duket ato janë bërë shoqe në prapaskenë, madje kanë bërë dhe një foto së bashku.

Këtë foto e ka postuar Alketa në rrjetin e saj social “Instagram” me përshkrimin:

“Me të mrekullueshmen Georginën ndamë skenën bashkë. Një bjonde, një brune, të dyja jo italiane, por e duam Italinë! Edhe Italia na deshi”.

Në postimin e moderatores nuk ka munguar as komenti i partneries së Cristianos: “Bukuri! Ishte kënaqësi”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303