17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Janë grabitur votat e mia, janë blerë nga…”. Lefter Maliqi denoncim të rëndë

spot_img

Kandidati i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka reaguar pak më parë në Facebook lidhur me rezultatin e zgjedhjeve duke deklaruar se janë grabitur votat.

 “Unë, në respekt të vullnetit tuaj, nuk i pranoj këto zgjedhje, kurrë dhe pikë. Votat e mia janë grabitur, janë blerë, janë manipuluar, nga krimi dhe mafia,për mua jo vetëm në qarkun Berat por ne gjithë vendin,diçka e tmerrshme fshihet. Rezultati i deritanishëm është skandaloz dhe i pavërtetë. Mbetem më i forte se kurrë, besoj që e vërteta do të zbardhet, dhe ndëshkimi do të jetë i rëndë. Vazhdoj me kokën lart dhe me besim në Zot, drejt sfidave reale me fitore kundër krimit, drogës dhe mafies”, shkruan Maliqi.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat