“Je shëmtirë”,Alesia Bami ka vetëm dy fjalë për komentuesin

Modelja e njohur ka qenë së fundmi në qendrën e mediave rozë, kjo edhe për shkak të formave të saj bombastike.

Bëhet fjalë për modelen Alesia Bami, e cila na ka sjellë shpeshherë foto të nxehta nga pushimet.

Një foto e publikuar së fundmi në Instragram ka ngjallur komentet e ndjekësve, ndër të cilat pozitive dhe negative, por ai që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë i një ndjekësi.

“Pasi paske ba kaq shume komente pozitive dhe qenke merzitur nga to, une po te them qe je shemtim”, i shkruan ndjekësi, ndërsa Alesia i është përgjigjur shkurt: Rrofsh vlla.