fbpx

‘Je si letër higjienike’, Mziu reagon pas kritikave që mori: Unë e dua Sali Berishën por…

1635150610_XHELALMZIU.jpg

“Je si letër higjienike e konsumuar”, ishte ky një koment që bëri Xhelal Mziun të reagojë së fundmi në  rrjete sociale.

Mziu ka marrë kritika të forta nga mbështetësit e Berishës pasi nuk ishte i pranishëm në takimin e tij të zhvilluar në Dibër, e pavarësisht kësaj deputeti ‘betohet” për dashurinë e “pastër” ndaj ish-kreu të PD.

Komentuesi: Je i konsumuar si letër higjienike.

Xhelal Mziu: Unë i konsumuar? Po ti nuk din qëndrimin tim ndaj Berishës! Unë kam dhënë prova se sa  e dua Sali Berishën dhe e dua! Ju që shkruani e doni relativisht. Berisha i din më mirë se sa ju gjërat. Letër higjienike bëhen frikacakët unë kam dhënë prova.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303