fbpx

Jehona e vezës, shkruan edhe New York Times

1545298482_mevezedheboje.jpg

Ngjarjet e sotme në seancë plenare dhe veza drejtuar Kryeministri ka ‘shkuar’ deri në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ka qenë prestigjiozja New York Times e cila i ka kushtuar një artikull të saj, dhe shkruan se Edi Rama u qëllua me vezë nga deputeti i opozitës, Endri Hasa.

Sipas NYT, opozita theu bojkotin disa mujor dhe veza ishte lajmi. /Real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *