fbpx

Jennifer Lopez dhe e bija shfaqen bashke në videoklip

jenifer.png

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez para pak ditësh shfaqi premierën e filmit të saj më të ri “The Second Act”.

Kënga e filmit ku ajo është protagoniste kryesore u lançua pak ditë më parë.

Videoklipi i këngës “Limitless” është mjaft i veçantë.

Gjatë klipit shfaqen Jennifer Lopez dhe e bija e saj Emme 10 vjeçe.

Ajo luan rolin e një versioni më të hershëm të mamasë së saj.

Jennifer u shpreh e emocinuar për rolin e vajzës së saj në “The Tonight Show” me Jimmy Fallon:

“Emme ishte kaq e mahnitshme, isha tepë krenare.Harrova që isha regjizore e videos sime të parë, ishte gjithçka për të.E gjitha për të”, tha Jlo e prekur.

Regjizorja e videos është vetë këngëtarja Jennifer Lopez.

Videoja ka një mesazh dhe i kushtohet e gjitha grave./real-news.tv/

Burimi:People

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *