21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Jennifer Lopez njofton turin për ditëlindjen e saj

spot_img

Jennifer Lopez dëshiron të festojë ditëlindjen e saj të 50, më 24 korrik, me muzikë, kërcim dhe me të gjithë fansat e saj. Ylli i lindur në Bronx ka njoftuar një turne 25-ditor duke nisur më 7 qershor në Los Anxhelos.

Turi i quajtur nga vetë këngëtarja ”It’s my party” do të sjellë këngët dhe kërcimet e J.Lo në të gjithë Amerikën e Veriut, duke përfshirë Qendrën SAP në San Jose, Kaliforni më 13 qershor, Qendrën Amerikane të Aviacionit në Dallas dhe Qendrën e Bashkuar në Çikago më 29 qershor. Ajo do të bëjë dy ndalesa në Kanada, në Toronto më 7 korrik dhe Montreal më 10 korrik, pasuar nga një shfaqje më 12 korrik në kopshtin historik Madison Square në Nju Jork. Ajo do të mbajë dy koncertet e fundit të turneut në Florida, në Orlando më 23 korrik dhe mbyllet në Miami më 25 korrik.

Në videon që shoqëronte njoftimin e saj në mediat sociale, Lopez ndau vizionin e saj për turneun, duke siguruar fansat e saj se do të ofrojë një show të vërtetë./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat