16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Jennifer Lopez sjell trendin e ri të syzeve për 2019

spot_img

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez mbahet si një ndër ikonat e stilit që sjellin gjithmonë tendencat e reja në modë.

Nëse e keni vënë re me kujdes Jennifer nuk i heq këto syze, ajo shfaqet gjithmonë me to.

Syzet ‘oversize’, me skelet të rrumbullakosur te pjesa e poshtme e xhamave J.Lo i disponon në ngjyra dhe modele të ndryshme. Shihni më poshtë se për çfarë po flasim

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat