fbpx

Jessie J dhe aktori kapen mat duke u puthur

Këngëtarja e njohur Jessie J dhe aktori i famshëm Channing Tatum duket se po e shijojnë së fundmi romancën e tyre.

Ka kohë që përflitet për një lidhjë të mundshme mes tyre që në tetor të 2018.

Dyshja nuk e ka bërë ndonjëherë publike por fotot flasin vetë.

Ata janë fotografuar duke u puthur jashtë një makine.

“Daily Mail” thotë se ata nuk kishin aspak problem të tregonin afeksionin mes tyre në publik./real-news.tv

Burimi: Daily Mail