31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Jeta e Angelina Jolie me fëmijët e saj

spot_img

Angelina Jolie dhe fëmijët e saj po shijojnë ditët e dimrit në qytetin e New York-ut. Aktorja 43-vjeçare u pa të premten me pesë nga gjashtë fëmijët që ajo ka me ish-bashkëshortin, aktorin e njohur Brad Pitt, shkruan Daily Mail.

Jolie u bashku me Pax, 15 vjeç, Zahara, 13 vjeç, Shiloh, binjakët 12 dhe 10-vjeçarë Knox dhe Vivienne bënë pazar së bashku duke e shijuar pafund shoqërinë e njëri-tjetrit.

Aktorja e listës A të Hollywood-it dhe fëmijët e saj më pas u panë duke shkuar jashtë për darkë në restorantin e njohur ‘Nobu’.

Ylli i filmit ‘The Maleficent’ dukej në formë të mirë derisa ishte e veshur e tëra në të zeza.

Nëna e gjashtë fëmijëve në dhjetor kishte folur për BBC Radio ka folur për atë se si është të rrisësh një shtëpi me shumë adoleshent.

Unë mendoj se si shumica e prindërve përpiqemi të bëjmë gjëra të mira dhe ne nuk mund të kontrollojmë gjithçka që ata janë të ekspozuar, ekzistojnë realitete të caktuara për adoleshentët, dhe gjithashtu e dini që brezi ynë nuk e kupton gjysmën e asaj që po bëjnë me teknologjinë e tyre, kështu që ata mund të na rrethojnë shumë lehtë”, ka deklaruar Jolie. Angelina dhe Brad u ndanë në shtator të vitit 2016./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat