fbpx

Jeta iu ‘pre’ në lule të rinisë, përlotin rrjetin shokët e dy kushërinjve

dy-5.jpg

Një aksident i rëndë ndodhi dy ditë më parë në aksin Fier-Lushnjew, ku humbën jetën dy kushërinj të rinj, Alteo Shabani dhe Jorgos Shabani. Ndërsa, në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës vazhdon të jetë Alban Doksani 24-vjeç.

Për këtë ngjarje tragjike nuk kanë munguar edhe ngushëllimet për familjarët nga shokët e tyre, të cilët i kanë dedikuar disa fjalë prekëse në një postim në faqen e shkollës ku ata mësonin.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303