fbpx

“Jo më kot t’i sollëm me vonesë…”. Ermali dhe Amarda surprizojnë Arbanën, ja dhurata speciale që i bënë

AR.png

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar pak më parë një foto në Instastory ku ka zbuluar një dhuratë që sapo i ka mbërritur në shtëpi nga dy miqtë e saj të mirë, Ami dhe Ermali.

Sapo janë kthyer në shtëpi pas një shëtitjeje familjare, Arbana dhe Eduarti kanë gjetur një buqetë me luledielli shoqëruar me një pusullë shumë të veçantë.

“Dielli që solli veç diell këto ditë! Arbana dhe Eduart t’ju rrojë engjëlli juaj dhe paçi vetëm ditë të bukura në jetën tuaj! Jo pa qëllim lulet t’i dërgova me vonesë, sepse e dija që nuk do kishit vend në shtëpi nga buqetat e shumta… miqësisht Ami dhe Ermali!”, shkruhet në një kartolinë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303