fbpx

Jo po ta marrin vesh mirë të tjerët! Oriola i vë në dukje Eros-it se janë bashkë me pushime

Mjaft të përfolur në lidhjen mes tyre modelja Oriola Marashi dhe futbollisti  Eros Grezda tërheqin gjithmonë vëmendje.

Së fundmi dyshja duket se janë duke kaluar disa ditë pushime sëbashku.

Mirëpo foto e fundit e Erosit tërhoqi vëmendjen.

Kjo pasi në shkrimin e fotos, futbollisti harroi një detaj të rëndësishëm për të cilin ia tërhoqi vëmendjen Oriola.

“Vend fantastik për t’u relaksuar dhe për t’u stërvitur”-ishin fjalët e Erosit në postim.

“Dhe për t’u dashuruar”-  shtoi Oriola si për të treguar se janë bashkë.