fbpx

Jo vetëm Arbanën/ Romeo dhe Donaldi ndërmarrin vendimin e papritur ndaj Producentëve të BBV

donmm.jpg

Fitorja e Big Brother Vip nga Ilir Shaqiri duket se ka ndezur ‘mllefe’ mes vëllezërve Veshaj dhe produksionit. Pasi vëllezërit Veshaj fshinë nga Instagrami i tyre promon e emisionit ‘Më lër të flas’ në Top-Channel, dhe pasi hoqën nga lista e personave që ndiqnin Moderatoren Arbana Osmani, së fundmi Romeo dhe Donaldi kanë hequr edhe motrat Hoxha, Lorin dhe Sarën, të cilat ishin producentet e spektaklit.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303