fbpx

Jonida Maliqi dhe Romeo gjithnjë pranë njëri-tjetrit

Prej disa muajsh përflitet për një lidhje në mes këngëtares Jonida Maliqi dhe Romeo Vishaj, e që kohën e fundit është konfirmuar ngase nuk kanë pasur zgjidhje tjetër, ngase janë kapur shpesh së bashku, shkruan Indeksonline.

Tani duket se ata nuk po mund të qëndrojnë larg njëri tjetrit, madje ka qenë këngëtarja Jonida Maliqi e cila ka publikuar pamje ku ka shkruar se gjendet tek zyret e ‘Tringut’, ku punon Romeo.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që Jonida dhe Romeo i shprehin dashurinë hapur njëri tjetrit.