29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Jonida Maliqi publikon videoklipin e ‘Ktheju Tokës’

spot_img

Jonida Maliqi do jetë këngëtarja që do përfaqësoje Shqipërinë në Eurovizion këtë vit, dhe ne jemi shumë të lumtur për këtë.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar edhe videoklipin e këngës Ktheju Tokës

Ajo qëndron e veshur me një fustan tyli ngjyrë “nude” në një sfond te zi, pjesë e këtij klipi është bërë edhe djali i çiftit të balerinëve Enada dhe Gerd Vaso, Roani.

https://www.instagram.com/p/Bu1v576nkxT/

 

 

Ktheju Tokës, është një thirrje e kënduar fuqishëm nga Jonida Maliqi që u drejtohet tashmë jo vetëm shqiptarëve, por vjen njëherësh si një klithëm për mbarë fenomenin e emigracionit me të cilin po përballet aktualisht mbarë Europa. Gjithsesi, ky videoklip është vetëm paranteza e performancës së Shqipërisë në Eurovision, të cilën e ruajmë ende si surprizën e radhës”, shkruhet në postimin e Jonidës në Instagram.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat