16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Jonida Maliqi:”Dashuria ime e përjetshme mban emrin…”

spot_img

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, ka organizuar një festë mes miqsh duke festuar e lumtur me djalin e saj, ditën e lindjes së tij.

Mbrëmjen e djeshme Dan festoi 7 vjetorin dhe Jonida kishte mbledhur të gjithë shokët e shoqet e vogëlushit, në një ambient të përshtatur për një festë të tillë.

Këngëtarja ka postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram dhe shkruan:

“Dashuria ime e përjetshme mban emrin Dan”

Jonida duket mjaft e lumtur ndoshta shkak nuk është vetëm ditëlindja e djalit të saj por edhe fitorja që këngëtarja arriti disa ditë më parë.

Ajo fitoi çmimin e madh të Festivalit të Këngës në RTSH./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat