fbpx

Jonida Vokshi ka suprizuar fansat e saj me një ndryshim që ka bërë në look

download-6.jpg

Moderatorja dhe aktorja ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet me baluket e prera.

“Gjeni ndryshimin”, ka shkruar Jonida me humor krah videos.

Ky ndryshim është pritur mjaft mirë nga fansat, të cilët menjëherë kanë vërshuar me komente duke e komplimentuar.

Pas ardhjes në jetë të Emit, Jonida vendosi të bëjë ndryshonte pak duke i çelur pak flokët, duke iu shtuar disa nuanca më të hapura.

Advertisement

Kujtojmë që moderatorja mirëpriti fëmijën e saj të parë në Qershor të vitit që lamë pas.

Jonida dhe Besniku u bekuan me Emin.

Asokohe, moderatorja u bë kryefjalë e mediave pasi i befasoi të gjithë me format e trupit pak ditë pas lindjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303