31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Jordyn Woods shfaqet në Instagram pas skandalit

spot_img

Jordyn Woods është  kthyer në Instagram pas skandalit të tradhtisë me  Tristan Thompson.

Ylli 21-vjeçar mori vëmendjen e mediave sociale për të ndarë dy autore, ku ajo mund të shihet e qeshur.

“Nëse po e lexoni këtë, kjo do të thotë që Perëndia ju ka dhënë një ditë tjetër që të zgjoheni dhe të jeni mirënjohës dhe më mirë sesa keni qenë dje”, shkroi Jordyn.

Jordyn ka ndryshuar modelin e flokëve si për të treguar që ka filluar një jetë të re

https://www.instagram.com/p/BuxEEfsnNEw/

Më parë gjatë ditës, Jordyn ndau edhe një prezantim të fuqizimit të grave në nder të Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Në rast se keni humbur atë, sigurohuni që të shikoni të gjitha ato që Jordyn kishte për të thënë në lidhje me lidhjen e saj me Tristan. Shikoni postin e Instagramit të Jordyn

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat