fbpx

Jozefina Topalli ‘kapet mat’, ndjek aktivitetin e Lulzim Bashës

topalli.jpg

Një prej zërave më kritikë të Lulzim Bashës, Jozefina Topalli ka ndjekur aktivitetin e kryedemokratit, përmes rrjeteve sociale.

Kreu i PD-së u takua sot me vajza dhe gra në kuadër të procesit zgjedhor në Lidhjen Demokratike të Gruas Shqiptare.

Kujtojmë që Topalli drejtoi në zgjedhjet e fundit partinë “Lëvizja për Ndryshim”, por pa ia dalë të marrë mandat deputeti, ç’ka e detyroi atë të dorëhiqej.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303