fbpx

Jozefina Topalli shfaqet në mes të Tiranës me mashkullin e preferuar të saj…

joze.jpg

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipëisë, Jozefina Topalli, para disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj, Megi Topalli, solli në jetë fëmijë e pare, një djalë portretin e të cilit nëna e re ka preferuar që të mos e bëjë publik.

Ka qenë vetë Topalli, ajo që ka postuar një foto të ëmbël me nipin, ndërsa shëtisnin te Parku i Liqenit Artificial.

Mesa duket ish-gruaja e hekurt e PD-së po e shijon të bëjë gjyshen dhe kjo është bukur e dukshme.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303