fbpx

Ju kishte shpëtuar ky detaj? Ja gjesti i turpshëm që bëri në studio Andi ndaj Antonelës

kryesore.jpg

Diskutimet me tone të ashpra, debatet e forta si dhe puthjet e zjarrta nuk mungojnë në emisionin Për’Puthen. Në emision, shpeshherë konkurrentët kanë debatuar me njëri-tjetrin dhe për bullizmin, por, derimë tani nuk kishim parë shenja vulgare dhe ofenduese mes konkurrentëve, sikurse ndodhi në disa puntata më parë, ku teksa po transmetohej takimi mes Antonelës dhe Alessandros, ka qenë Andi që ka bërë një shenjë me gishtin e mesit.

Ajo që mbetet misterioze është kuptimi i këtij gjesti të shëmtuar dhe gjithashtu reagimi aspak i habitur i Antonelës.

Ky veprim po shpërndahet shumë në rrjet dhe ndoshta në puntatat në vijim do të këtë një shpjegim nga konkurrenti.

andi 2 andi andi1
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303