fbpx

Julka Gramo humb babain:”Sa ironike, sot e nisa ditën me të qeshura”

gramo.jpg

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur ,Julka Gramo përmes një postimi në Instagram ndau një lajm të hidhur me ndjekësit e saj.

“Sa ironike… Sot e nisa diten me te qeshura te medha me nje video te Ellen De Generes dhe ju urova nje dite plot buzeqeshje, pa ditur se disa minuta me vone dita ime do te merrte nje kthese 360 grade… Sot humba babain tim…”

https://www.instagram.com/p/Bse-iUvhkPx/

Më pas vazhdon duke i’u referuar një postimi të një dite më parë:

“Sigurisht nuk qeshja dot si Ellen, por buzeqeshja kur shihja se sa kujtime te bukura dhe sa shume respekt e dashuri kishin te gjithe njerezit per te… Jam krenare per njeriun fort te dashur, punetor, te palodhur e te sakrificave qe ishte, La shtepine plot me dashuri… Ndihem me fat per te gjithe familjen dhe miqte qe na u gjenden prane ne kete dite te veshtire… “TO LIVE IN HEARTS WE LEAVE BEHIND IS NOT TO DIE” ?

Ajo ka publikuar dhe një fotografi në të cilën thuhet se dashuria për të atin nuk do të vdesë kurrë./real-news.tv

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303