27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Deklarata e çuditshme e Justin Bieber për aktorin

spot_img

Justin Bieber i ka bërë të gjithë me zemër.

Këngëtari i njohur është komentuar shpesh për jetën e tij private dhe sidomos për martesën me modelen  Hailey Baldwin në mënyrë shumë të shpejtë.

Çifti i famshëm janë përfolur edhe për sitatat e çuditshme ku janë fotografuar shpesh herë duke qarë rrugëve.

Mirëpo diçka e çuditshme ndodhi në profilin e djalit të aktorit të njohur Will Smith, Jaden Smith.

Pas publikimit të një fotoje nga Jaden Smith, atij  i komentoi aktori Noah Centineo, protagonist i filmit “to all the boys I’ve loved before”, duke deklaruar se e dashuron.

Edhe këngëtari Justin Bieber i ka komentuar menjëherë pas këtij të fundit, duke treguar se është bërë xheloz:

“Mendova se isha unë i dashuri jot”-shkruan Justin.

Sigurisht që kjo ka qenë një shaka mes miqsh, por Justin i bëri të gjithë me zemër!/real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat