Justin Theroux uron Jennifer Aniston një ditëlindje të lumtur, pas njoftimit të divorcit

Justin Theroux ka treguar shumë dashuri për ish gruan e tij Jennifer Aniston e cila pak ditë më parë ka festuar 50 vjetorin e lindjes

Këtë të premte ata bëjnë plot një vit që nga divorci i tyre  ne 2017 pas dy vjet martese dhe se ky divorc kishte ardhur në mënyre të bute dhe pa konflikt

Të hënën pasdite Justin Theroux ka publikuar nje foto ne Instagram, duke i uruar një ditëlindje të lumtur ish gruas se tij ndërkohe qe ne foto ishte Jen me brirë në duar.

“Ditëlindje e lumtur për këtë grua të eger”, shkruante Theroux. “Shumë të dashur. Lloj i ashpër. … dhe ashpër funny. ❤️ ju B.

Miqve e tyre të përbashkët si Sara Foster mesa duket e kanë pëlqyer postimin dhe kaneëkomentuar në të

Megjithatë mund të themi se ato kanë mbetur miq të mirë dhe ai realisht i uron me të mirën ish gruas se tij, por nuk mund te shmangim as ndonjë romance pas kësaj.

Mos harrojmë se dhe Brad ka qene i pranishëm në festen e saj të ditëlindjes por s’mund të mendojmë për ndonjë romance as me të.

Mesa duket Jen ruan miqësitë me ish bashkëshortet e saj

Çfarë mund të themi tjetër përveç se gëzuar ditëlindjen Jen!