fbpx

Juventusi pati një mysafir të veçantë dje në stërvitje

Juventusi kishte një mysafir shumë të veçantë në terrenin e tyre të stërvitjes Continassa.

Bëhet fjalë për djalin e madh të Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior, i cili punoi së bashku me babanë e tij në stërvitje.

Ylli portugez postoi një video të vetes dhe djalit të tij duke bërë stërvitjet së bashku në terrenin e Juve ditën e djeshme.

Nuk është plotësisht një mjedis i ri për të, duke parë që Cristiano Junior është në akademinë e të rinjve të Juventusit.