29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ka filluar derbi, foto të jashtëzakonshme nga stadiumi

spot_img

Ndeshja mes Tiranës dhe Partizanit nisi në orën 18:00, në një stadium të mbushur plot.

Por, përballja mes dy tifozerive nisi disa minuta më përpara, me fansat bardheblu dhe ata të kuq që shpalosën banderolat e tyre. TCH

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat