fbpx

Ka fituar zemrat e gjithë shqiptarëve, aktori i famshëm turk i propozon të dashurës për martesë

Akın Akınözü, i njohur nga publiku shqiptar si Mirani në serialin “Hercai”, së shpejti do i japë fund beqarisë.

“Mirani” ka fituar zemrën e publikut shqiptar së bashku me partneren e tij “Rejanin”, të cilët krijojnë një çift shumë të bukur.

Edhe pse të gjithë fansat e tij do donin që ai të kishte një lidhje në realitet me partneren e tij në serial, kjo gjë nuk do ndodhë.

Akın Akınözü është prej 5 vitesh i lidhur më një vajzë bionde e quajtur Sandra Pestemalciyan. Ajo është 24 vjeç, e diplomuar në Universitetin Teknik të Stambollit, Departamenti i Ekonomisë. Gjithashtu ka një diplomë nga një universitet në New York.

Sipas portalit “Aksam”, Akın i ka propozuar të dashurës gjatë pushimeve në Paris dhe thuhet se dasma do bëhët këtë korrik.

0x0-hercainin-mirani-akin-akinozu-sevgilisi-sandra-pestemalciyan-ile-evleniyor-mu-1578663064824 0x0-hercainin-mirani-akin-akinozu-sevgilisi-sandra-pestemalciyan-ile-evleniyor-mu-1578663075665 5e1af2250f2544250cdfe9c6 81965192_2956666817700988_6174711380076134400_n 82032978_468506540485808_3984373257066250240_n 82069374_580296366084030_5043935147754258432_n 82364903_2407655039545555_6600077192950972416_n
<
>