fbpx

Ka marrë pjesë në klipin e reperit Noizy / Zbulohet e dashura e Iglit të ‘Big Brother Vip’

800-0-aadda5f49606c57a649cded68b311e1a.jpg

Nga sjellja e tij në shtëpinë e BBV janë ngritur dyshime se Igli mund të kishte një person jashtë, por që asnjëherë nuk është konfirmuar nga ai vetë. Sot në Fun Club u zbulua se Igli me të dashurën ka marrë pjesë në klipin e reperit Noizy.

Dojna: Pse kanë turp këta djemtë të thonë që kanë një të dashur jashtë? Se Igli e ka edhe publike deri diku raportin.

Iva: Ne e kërkuam dhe dilte.

Xhensila: Ndoshta nuk do që ta përfshijë aty.

Dojna: Është vajza në klip.

Arditi: Nuk është ky klipi besoj. Është klipi i Noizyt me Arilenën.

Dojna: Është vajza në klip. Po!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303