fbpx

“Kahraman” rrezikon 6 vite burg, kjo është arsyeja

Screenshot_10-25.png

Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, mund të përfundojë në burg, për dhunë ndaj bashkëshortes 20 vjet më të re.Sipas mediave turke, hetimi mbi çështjen ka mbaruar dhe prokuroria ka ngritur një proces gjyqësor kundër Ozkan, duke kërkuar një dënim me gjashtë vite burg muaj deri në një vit e gjysmë.Bashkëshortja e tij, Feyza Aktan, tha se aktori e rrahu atë disa herë dhe hera e parë që ndodhi ishte tre vjet më parë në shtëpinë e tyre në zonën e Sarrier.

Ajo zbuloi se një incident i dhunshëm ndodhi ndërsa ishin në Gjermani, dhe sipas mediave turke, dadoja, një shoqe e përbashkët dhe motra e saj dëshmuan kundër aktorit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303