fbpx

Kajani bën një muaj, ja çfarë kanë bërë mami Ajola dhe babi Erion

Screenshot_17-6.jpg

Ka kaluar një muaj që kur kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë.

Më 6 tetor Ajola solli në jetë djalin e Kajan në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Prej asaj dite, postimet e Ajolës kanë qenë të shpeshta në Instagram, më së shumti foto të shkëputura nga momenti i shtatzënisë.

Jo më larg se dje ajo publikoi një foto të adhurueshme ku shfaqet katër ditë përpara se të vinte në jetë fëmija i saj i parë.

Ndërkohë sot, disa foto të tjera nga festa surprizë janë publikuar në Instagram: Një tortë e bardhë gjigante që mban të shkruar: 1 muaj me Kajan!

Torta është e zbukuruar me një engjëll dhe fjongo. Kjo ka qenë festa e parë për Kajanin e vogël i cili tashmë ka mbushur muajin.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *