fbpx

Kaka martohet për herë të dytë

Screenshot_24-1.jpg

Kaka nuk është kthyer akoma zyrtarisht në Milan edhe pse bashkëpunon me kuqezinjt.

Deri në vitin 2019, Kaka është vendosur të martohet me Carolina Dias. Ylli brazilian beri  propozimin dhe ajo tha po.

Kjo do të jetë hera e dytë që Kaka martohet pasi ka divorcuar Caroline Celico në vitin e fundit.

Carolina Dias njoftoi lajmin për Instagramin kur tha: “Unë i thashë po” /Real-news.tv/

 

 

https://www.instagram.com/p/BsO9HPXgSLl/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *