fbpx

“Kam parë vdekjen me sy”/ Stresi hap zemrën, bën rrëfimin prekës

STRESI-730x440.jpg

Reperi Stresi me anë të një statusi në Instagram, ka hapur zemrën me ndjekësit e tij.

Ai rrëfen disa nga ndodhitë që ka kaluar për gjatë viteve dhe shton se ka parë edhe vdekjen me sy.

“Ndonjehere Nuk mjafton te jesh vec i mire per te mundur ligesine! Gjithesesi e keqja te lodh por une ja kam dale ta mund ate perhere! Kam krijuar nje lloj muri ndaj komenteve negative, keqdashjeve, pabesive Etj ! Kam pare vdekjen me sy e jam gjalle, jam burgosur aty kam gjetur miq e armiqt i kam kthyer ne miq te mire, kam humbur beteja por asnjehere luften kam humbur njerez te shpirtit, jam rrezuar e ngritur gjithenje me i forte…! Te gjitha keto kane bere qe Zemra ime te rrahe me fort e te pulsoje Vec dashni per ju qe me doni e suportoni perhere njesoj! Per te tjeret e dine vete, kam vec keqardhje per ju! Zoti u dashte e u falte”, ka shkruar ai.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303