fbpx

“Kam qenë shumë i pirë”, këngëtari shqiptar tregon pse postoi foto nudo

Capture-13-730x440.png

Në fillim të këtij viti, në rrjetet sociale nisi të qarkullonte foto nudo e këngëtarit Alban Ramosaj të cilën e kishte postuar vetë ai në Instagram.

Por ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up” në Top Channel dhe ka folur për shumë gjëra lidhur me jetën personale, karrierën si dhe nuk ka shpëtuar po dhënë një sqarim për foton e shumëpërfolur ku ai pozoi lakuriq.

Albani u shpreh se ishte shumë i pirë kur e realizoi dhe shoqërohej nga një mikja e tij e ngushtë, që me sa dimë ne është Anada Nikollari.

“Edhe këtë foto që e kam nxjerrë nuk e kam bërë me tendencë për të thyer internetin apo për vëmendje.

Ai momenti ka qenë shumë nice. Kam qenë me një shoqen time. Kam qenë shumë i pirë. unë e konsideroj Instagramin si foto album, nëse s’ju pëlqen mund të më hiqni”- është shprehur këngëtari 23-vjeçar.

View this post on Instagram

Michelangelo’s brand new 6” sculpture 😂 (📸 cred: @anadanikollari )

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Ndërsa dje mediet kanë shkruar mbi lidhjen e këngëtarit me modelen shqiptare, Niki Deliorgji.

“T’du shumë gruja jem”, Alban Ramosaj në lidhje me modelen shqiptare

Këngëtari pranoi se kënga e re “T’kom dasht” është një dedikim. Sipas tij, përderisa publiku mund t’ia kushtojë kujtdo këtë këngë, atëherë ajo mbetet një dedikim.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303