‘Kam shitur gërvisht dhe fito’, Renato Mekolli zbulon të kaluarën

ik-2-680x365_c.jpg

Renato Mekolli është për momentin një ndër shefat e kuzhinës më të suksesshëm në Shqipëri.

Renato i cili prej vitesh ëhstë bërë pjesë e ekranit, së fundmi ka tërhequr vëmendjen me emisionin që drejton ‘Hell’s Kitchen’.

Mekolli komenton për sjelljen e tij agresive me konkurentët.

Ndërkohë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Thumb’ Renato ka treguar detaje nga e kaluara e tij që ishin të panjohura për publikun.

“Unë kam shitur gërvisht dhe fito. Kam punuar edhe si murator me babin në Greqi. Por kam larë edhe pjata dhe kjo pjesa ‘Ua ka larë pjata, ua kështu, ua ashtu’ më duket shumë lallso tek njerëzit. Dhe situata e showbizz-it shqiptar sepse bëjnë sikur kanë filluar gjithmonë lart. Ndërkohë ne jemi një vend kaq i varfër dhe i shikon të gjithë me veshje të bukura dhe të mira. Por ata s’kanë bukë të hanë dhe shumica shesin pordhë”, tha Renato.

scroll to top