fbpx

“Kam vrarë një njeri…”. Ekzekutoi Klodian Rashën, merret vendimi për efektivin e policisë

klodian-rasha.jpg

Është dhënë vendimi pak çaste më parë për efektivin e policisë, Nevaldo Hajdarajn, i cili vrau me armë zjarri 25-vjeçarin, Klodian Rasha.

Për të, Gjykata ka vendosur masën “Arrest me burg”.

“Merrni çfarë mase të doni, unë kam vrarë një njeri. Gjithçka ka ndodhur në ora 01.9 min për 4 ose 5 min ka qenë situata. Kam njoftuar sallën operative dhe kemi kërkuar përforcime për një njëri të dyshimtë. Kjo që ka ndodhur me mua s’do ja uroja askujt në jetë”, mësohet të ketë thënë ai.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303