fbpx

Kamerat kapin hajdutin e këpucëve në Elbasan

Screenshot_3-4.png

Kamerat e një pallati kanë kapur momentin kur një hajdut futet me qetësi dhe duke parë që vërdallë nuk kishte asnjë banor merr një palë këpucë dhe largohet.Denoncimi me pamje vjen nga qyteti i Elbasanit, ndërsa nuk do të jetë e vështirë puna për organet kompetenteve për ta identifikuar dhe arrestuar makthin e qytetarëve.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303