fbpx

Kamionçina përplaset dhe përmbyset në rrugë, bëhet copa-copa, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur sot në Shijak, ku një makinë kamionçinë është bërë copë në rrugë. Mjeti është përplasur e më pas përmbysur.

Raportohet se i dëmtuar ka mbetur drejtuesi i saj. Ai u dërgua me urgjencë drejt spitalit.