fbpx

Kandidati i kësaj partie e pëson keq, gjobitet me 5 milionë lekë të reja, ja akuza

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-1.jpg

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje në qarkun e Lezhës, Iljaz Shehu e ka pësuar keq së fundmi. Raportohet se ai është gjobitur me 5 milionë lekë të reja pasi akuzohet për organizime të tubimeve të paligjshme.

Në tubim kanë marrë pjesë më shumë se 30 persona dhe kanë drejtuar ofendime drejt komisariatit të policisë Lezhë duke mos respektuar masat kufizuese anti-covid.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303