33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Kapëset e flokëve të fëmijërisë janë sërish në modë

spot_img

Është koha për të gërmuar pak në fëmijëri dhe do j’u japim një lajm të mirë.

Kapëset e mëdha dhe aksesoret janë rikthyer në mode, dhe këtë e kemi parë në javën e modës në New York ku stilistët më të famshëm kanë rikthyer edhe njëherë sytë tek kapja e flokëve me kapëset e mëdha dhe duken me shumë stil

image

“Barrettes” janë një mënyrë e sigurt për t’u dukur bukur. Zakonisht ata janë të vendosur vetëm në njërën anë, me flokë të lëshuar, dhe shtojnë një prekje personaliteti për çdo vështrim.

Po j’u japim  mundësi të frymëzoheni nga këto foto dhe si mund ti kapni flokët në përditshmëri duke u dukur bukur dhe me stil, nxirrni nga sirtarët kapëset e mëdha stil  “barrettes”

image

image

image

image

image

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat