Kapet në flagrancë me drogë, arrestohet pastiçieri shqiptar në Itali

Policia italiane ka arrestuar një pastiçier shqiptar, pasi pasi u kap me drogë.

31-vjeçari shkoi vetë në komisariat, por jo për të dorëzuar drogën.

I riu ishte përfshirë në një aksident dhe kërkonte të dinte ku ishin hetimet për këtë ngjarje.

Gjatë kësaj kohe, policia ushtroi kontroll ndaj tij. Në xhep shqiptarit ju gjetën disa gramë marijuanë.

Ndërkohë në apartamentin e tij në Pianoro iu gjetën disa gramë kokainë dhe peshore elektronike.

Më pas, ndaj 31 vjeçarit u dha masa e sigurisë arrest shtëpie.