fbpx

Kapet sasi e madhe lënde narkotike në Malin e Zi, dyshohet se vinte nga Shqipëria, ishte fshehur në…

thase.jpg

Është kapur sot një sasi e madhe marijuana në Malin e Zi. Dyshohet se sasia e marijuanës vinte nga Shqipëria dhe ishte e fshehur në një kamion që transportonte bimë medicinale.

Ende nuk dihet sasia e saktë e lëndës narkotike, por në pamjet e bëra publike nga mediat vendase shihen thasë të tërë të mbushura me drogë.

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303